COMBAT “D” SC EREDMÉNYEK

2014 – XXXI. Slovenia Open, Zagorje / Szlovénia

Simon Mihály – light, felnőtt (juniorként), -74kg, III.hely ; kick-light, I.hely

Vas Dávid – light, felnőtt, -79kg, III.hely


2014 Európa Bajnokság, Bilbao, Spanyolország

Kónya Katalin – full contact, felnőtt, -65kg, III. hely


2014 – II.osztályú Magyar Bajnokság és Huszár Róbert Területi Emlékverseny, Kondoros

Szász Izabella – light, junior, -60kg, I.hely

Varga Dorina – light, c2, -65kg, I.hely

Kiss Patrik – point fight, gyerek, +32kg, I.hely

Loksai Áron – point fight, gyerek, +32kg, II.hely

Lázár Erik – point fight, gyerek, +32kg, III.hely

Karai Zétény – point fight, c1, -32kg, II.hely

Loós Dominik – point fight, c1, -37kg, II.hely

Csonka Attila – point fight, c2, -69kg, III,hely


2014 – XVIII. JENOX-TÖKÖL Kupa, Tököl-Szigetszentmiklós

Ármán Kata – light, c2, -55kg, II.hely ; kick-light, II.hely

Bákai Blanka – light, felnőtt, -65kg, II.hely ; point-fighting, -70kg, III.hely

Guti Dávid – light, c2, -42kg, I.hely ; kick-light, I.hely

Simon Mihály – light, felnőtt, -74kg, II.hely


2014 – 4Fight Országos Kupa, Esztergom

Ármán Kata – light, c2, -55kg, I.hely ; kick-light, I.hely

Varga Dorina – light, c2, -55kg, I.hely


2014 – Felnőtt Országos Bajnokság, Esztergom

Vas Dávid – light, felnőtt, -79kg, II.hely

Tóbiás Katica – light, felnőtt, -55kg, III.hely


2014 – Utánpótlás Országos Bajnokság, Dorog

Guti Dávid – light, c2, -42kg, III.hely ; kick-light, II.hely

Simon Mihály – light, junior, -74kg, III.hely ; kick-light, II.hely

Simon Márk – light, junior, -69kg, III.hely

Tóbiás Katica – light, junior, -55kg, III.hely


2014 – XX. Kick-box Világkupa, Szeged

Ármán Kata – light, c2, -55kg, III.hely

Guti Dávid – light, c2, -42kg, III.hely

Simon Mihály – light, junior, -74kg, III.hely

Tóbiás Katica – light, junior, -55kg, III.hely

Varga Alina – light, c1 -37kg, III.hely


2014 – Austrian Classic World Cup, Innsbruck, Ausztria

Simon Mihály – light, junior, -74kg, III.hely


2014 – 4Fight Országos Kupa, Dorog

Ármán Kata – light, c2 -55kg, III.hely

Varga Alina – light, c1 -42kg, II.hely

Varga Dorina – light, c2 55kg, IV.hely

Mucsi János – light, c2, -55kg II.hely

Simon Márk – light, junior, -69kg, I.hely

Vas Dávid – light, felnőtt, -89kg, II.hely


2014 – XIV. Országos Általános- és Középiskolai Kick-box Diákolimpia, Budapest

Ármán Kata – light, c2 -55kg, II.hely

Simon Márk – light, junior, -69kg, III.hely

Simon Mihály – light, junior, -74kg, III.hely


2014 – Nyílt semi- és light-contact Diákolimpiai selejtező, Füzesgyarmat

Ármán Kata – light, c2 -55kg, II.hely

Tóbiás Katica – light, c2, -55kg, I.hely

Simon Márk – light, junior, -63kg, I.hely

Simon Mihály – light, junior, -69kg, II.hely

Vas Dávid – light, felnőtt, -84kg, II.hely


2012 Ooops Vajda Papír kupa, Tököl-Szigetszentmiklós

Dominik Loós – semi, gyerek -28kg, II.hely

Dávid Guti – semi, c1, -32kg, I.hely

Fodor Vanessza – semi, c1, -47kg, III.hely

Homolya Dániel – semi, c2, -47kg, I.hely

Attila Csonka – semi, c2, -57kg, I.hely

Zsófia Csonka – semi, jun/felnőtt, -70kg, II.hely

Krisztina Liszkai – semi, jun/felnőtt, -65kg I.hely ; light II.hely

Márk Simon – light, c2, -57kg, I.hely

Dávid Vas – light, jun/felnőtt, -84kg, light II.hely, kick.light III.hely


2012 Makó kupa, Makó

Liszkai Krisztina -light contact, 1. hely

Simon Márk- light contact, 1. hely

Gábor Fanny- light contact, 2. hely

Simon Mihály- light contact, 2. hely

Maróti Györk- light contact, 3. hely

Loós Dominik- semi contact, 1. hely

Fodor Vanessza- semi contact, 1. hely

Liszkai Krisztina- semi contact, 1. hely

Homolya Dániel- semi contact, 1. hely

Grünberg Ádám-semi contact, 2. hely

Balasy Gergely-semi contact, 3. hely

Kovács Adrienn-semi contact, 3. hely


2012 Utánpótlás OB, Esztergom

Riesing József – kadet 2, -42kg, semi contact, 1. hely

Csonka Zsófia – kadet 2, -65kg, semi contact, 1. hely

Liszkai Krisztina – junior, -65kg, semi contact, 1. hely

Kovács Adrienn – junior, -60kg, semi contact, 2. hely

Csonka Attila – kadet 2, -57kg, semi contact, 3. hely

Csanádi Viktor – kadet 2, -57kg, semi contact, 3. hely

Vas Bálint – kadet 2, -63kg, semi contact, 3. hely

Loós Dominik – gyerek, -28kg, semi contact, 3. hely

Kozák Péter – kadet 1, -42kg, semi contact, 3. hely

Vas Dávid – junior, +94kg, semi contact 3. hely

Sári Máté – junior, -57kg, light contact, 2. hely

Kónya Sándor – junior, -63kg, light contact, 3. hely

Kozák Péter – kadet 1, -42kg, light contact, 3. hely

Csanádi Viktor – kadet 2, -57kg, light contact, 3. hely

Vas Bálint – kadet 2, -63kg, light contact, 3. hely

Vas Dávid – junior, +94kg, light contact 2. hely


2012 Világkupa, Szeged

Homolya Dániel – kadet 2, -47kg, semi contact, 3. hely

Riesing József – kadet 2, -42kg, semi contact, 2. hely

Csonka Attila – kadet 1, +47kg, semi contact, 2. hely ; light contact 3. hely

Liszkai Krisztina – kadet 2, -65kg, semi contact, 1. hely

Csonka Zsófia – kadet 2, +65kg, semi contact, 1. hely (TKO győzelem a döntőben)

Vas Dávid – junior, -89kg, semi contact, 2. hely

Demus László – felnőtt, -89kg, semi contact, 2. hely


2012 Harcművészeti Verseny, Bordány

Tokodi Dominik – gyerek, -28kg, semi contact, 3. hely

Guti Dávid – kadet 1, -42kg (!!), semi contact, 1. hely

Homolya Dániel – kadet 2, -57kg (!!), semi contact, 1. hely

Kovács Adrienn – junior, -65kg, semi contact, 3. hely

Demus László – felnőtt, +94kg, semi contact, 1. hely

Gábor Fanny – junior, -60kg, light contact, 2. hely


2012 “Rutin” Kupa, Szeged

Tokodi Dominik – gyerek, -28kg, semi contact, 1. hely

Guti Dávid – kadet 1, -32kg, semi contact, 2. hely ; kadet 2, -32kg, semi contact, 2. hely

Lévai Csaba – kadet 1, +47kg, semi contact, 3. hely

Simon Márk – kadet 2, -52kg, semi contact, 2. hely ; light contact, 1. hely

Csonka Zsófia – kadet 2, -65kg, semi contact, 1. hely

Riesing József – kadet 2, -32kg, semi contact, 1. hely

Csonka Attila – kadet 2, -52kg, semi contact, 1. hely ; light contact 2. hely

Nemes Sámuel – kadet 2, -57kg, light contact, 2.hely

Simon Mihály – kadet 2, -57kg, light contact, 1. hely

Baka Richárd – kadet 2, -69kg, light contact, 2. hely

Kónya Sándor – felnőtt, -63kg, light contact, 1. hely

Sári Máté – felnőtt, -63kg, light contact, 3. hely

Maróti Györk – felnőtt, -69kg, light contact, 1. hely ; kick light 2. hely

Dóczi Róbert – felnőtt, -74kg, light contact, 2. hely

Lévai Márk – felnőtt, -79kg, light contact, 1. hely


2012 Felnőtt light contact OB, 1. forduló, Szigetszentmiklós

Kónya Sándor -63kg, 4. hely


2012 Utánpótlás light contact minősítő verseny, Szigetszentmiklós

Sári Máté – junior -57kg, 3. hely

Kónya Sándor – junior -63kg, 3. hely

Tanács Gergő +69 kg, 3. hely

Vass Dávid -79 kg, 2.hely


2012 Felnőtt semi contact OB 1. forduló, Békéscsaba

Almási Bence -69kg, 3. hely

Dr. Kozák Péter +94kg, 3. hely


2012 Diákolimpia, Békéscsaba

Kozák Gergely – kadet I -38kg, semi contact, 3. hely

Guti Dávid – kadet II -28kg, semi contact, 5. hely

Riesing József – kadet II -42kg, semi contact, 2. hely

Homolya Dániel – kadet II -47kg, semi contact, 2. hely

Csonka Zsófia – kadet II -65kg, semi contact, 2. hely

Vas Bálint – kadet II +69kg, semi contact, 3. hely

Kovács Adrienn – junior -60kg, semi contact, 2. hely

Liszkai Krisztina – junior -65kg, semi contact, 2. hely ; light contact 2. hely

Sári Máté – junior -57kg, light contact, 3. hely

Novák Norbert – junior -69kg, light contact, 3. hely

Vas Dávid – junior -84kg, semi contact 1. hely ; light contact 2. hely


2012 4Fight Kupa, 1. forduló, Esztergom

Lévai Csaba – kadet I +47kg, semi contact, 2. hely ; light contact 3. hely

Guti Dávid – kadet II -42kg, semi contact 2. hely

Homolya Dániel – kadet II -47kg semi contact, 1. hely

Simon Márk – kadet II -52kg, semi contact 1. hely ; light contact 3. hely

Simon Mihály – kadet II -63kg, light contact II. hely

Csonka Attila – kadet II -57kg, semi contact 1. hely ; light contact 1. hely

Csonka Zsófia – junior/felnőtt, -65kg, semi contact 1. hely

Liszkai Krisztina – junior/felnőtt, -65kg, light contact 2. hely

Novák Norbert – junior/felnőtt, -69kg, light contact, 2. hely

Almási Bence – junior/felnőtt, -69kg, light contact, 3. hely

Lévai Márk – junior/felnőtt – sérülés miatt feladni kényszerült a versenyt


2012 II.Contitech Kupa, Makó

Lévai Csaba – kadet I +47kg, semi contact, 1. hely

Lévai Márk – junior -74kg, light contact, 2. hely

Simon Mihály – kadet II -57kg, light contact, 1. hely

Simon Márk – kadet II, -57kg, light contact, 2. hely


2012 Nemzetközi Kempo Bajnokság

Liszkai Krisztina – kick-light, 1. hely

Csonka Attila – kick-light, 1. hely

Novák Norbert – kick-light, 2. hely

Sári Máté – kick-light, 2.hely


2011 Esse kupa, Bordány

Guti Dávid – kadet 1, +35kg, light contact 2. hely ; -35kg, light contact 2.hely

Lévai Csaba – kadet I., +45kg, light contact, 1. hely

Simon Mihály – kadet II., -52kg, light contact, 1. hely

Simon Márk – kadet II., -52kg, light contact, 2. hely

Maróti Györk – felnőtt, -89kg, light contact, 2.hely


2011 Mikulás kupa, Szeged

Guti Dávid – kadet I., -28kg, light contact, 3. hely


2011. II.Osztályú Semi- és Light-contact Országos Bajnokság és Öreg Sárkány Kupa, Kondoros

Vass Dávid – semi-contact, 2. hely

Vass Dávid – light contact, 2. hely

Vass Csaba – “Öreg Sárkány kupa”, 2. hely


2011. Utánpótlás OB. Esztergom

Vass Dávid – light contact – 3. hely

Guti Dávid – light contact – 3. hely


2011. Világkupa, Szeged

Vass Dávid – semi contact – 2. hely

Vass Dávid – light contact – 2. hely

Pomázi Erik – semi contact – 3. hely

Pomázi Erik – light contact – 3. hely


2011. “Húsvét kupa” Nyílt Fehér és Színes öves Harcművészeti Versenyen

Dóczi Róbert – Light contact – 1. hely

Guti Dávid – Light contact – 2. hely


2011. Full, Low, K1 OB II. ford., Junior döntő, Szeged

Szőke Dóra – full contact – 2. hely


2011. Diákolimpia, Csepel

Guti Dávid – light contact – 3. hely

Guti Dávid – semi contact – 3. hely

Tanács Gergő – semi contact – 1. hely

Tanács Gergő – light contact – 1. hely

Pomázi Erik – semi contact – 3. hely

Bakos József – semi contact – 3. hely

Vass Dávid – light contact – 2. hely


2010. Egyetemi bajnokság, Szeged

Szőke Dóra – semi contact – 2. hely


2010. Mikulás Kupa, Szeged

Guti Dávid – light contact – 3. hely

Guti Dávid – semi contact – 3. hely

Szabó Gábor – senior – semi contact – 2. hely

Guti Norbert – senior – semi contact – 3. hely


2010. Nyílt Nemzetközi Kempo Bajnokság

Guti Dávid – light contact – 3. hely


2010. Diákolimpia, Csepel

Guti Dávid – semi contact – 3. hely


2010. Makó Kupa, Makó

Guti Dávid – semi contact – 1. hely

Pénzes Imre – semi contact – 2. hely

Pénzes Imre – light contact – 2. hely